Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha Budapesten történik velem...

Ha Budapesten történik velem valami és nem oda vagyok bejelentve, akkor melyik kórházba visznek?

Figyelt kérdés

Ha pl csak kirándulni vagy látogatni megyek oda, de a lakcímem máshová szól, egy másik megyébe és elüt mondjuk az autó, vagy leesek valahonnan, esetleg hirtelen rosszul leszek és mentőt kell hívni, akkor melyik kórházba visznek?

Attól is függ hogy hol vagyok éppen? Mitől függ ez? Azért kérdezem, mert ugye máshol általában csak egy kórház van városonként, ott viszont több is van. Akkor melyikbe?



2015. aug. 25. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
a körzetileg éppen ügyeletes kórházba, mindegy hova vagy bejelentve.
2015. aug. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és mitől függ hogy mikor melyik az ügyeletes kórház? hány naponként váltják egymást?
2015. aug. 25. 15:42
 3/3 A kérdező kommentje:

nem is értem

[link]

mivel a jános hegyen történt, a jános kórházba vitték. Tehát akkor mégis attól függ hol történik?

2015. aug. 25. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!