Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen orvoshoz kell ezzel...

Milyen orvoshoz kell ezzel menni illetve létezik ilyen fásli? Részletek lent

Figyelt kérdés

Tegnap elkezdett fájni a jobb kezem az ütőeremnél. Ma még jobban fájt és nap vége fele nagyobb területen fájt. Most megint csak az ütőeremnél fáj. Ha mozgatom a kezem akkor fáj illetve ha emelek vele vagy húzok (pl ajtó nyitás). És a csuklóm kattog ha mozgatom a kezem.


Utánanéztem neten, azt olvastam, hogy be kell fáslizni. Mivel bal kézzel elégg béna vagyok, megkérdezném, hogy létezik olyan fásli, amit nem rátekerni kell a kezedre, hogy bekötözd, hanem belebújsz, mint egy kesztyűbe és összehúzod valami csattszerű dologgal?


Arra gondoltam várok egy hetet és, ha nem múlik, elmegyek dokihoz. De ezzel pontosan melyik dokihoz kell menni?


Életképtelennek tűnök, de nézzétek el légyszi, nagyon ritkán van valami egészségügyi gondom, ezért ritkán járok dokihoz, úgyhogy azzal, hogy melyik gonddal melyik dokihoz menjünk nem mindig vagyok tisztában. Köszönöm előre is!



2015. jún. 19. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
drogériában lehet kapni. egész olcsó is 500 ft körül van max 1000 ft. vagy kinezio tapasz.
2015. jún. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A háziorvos elvileg azért van, hogy a tüneteid alapján elirányít az illetékes szakorvoshoz, sőt beutalót is szokott adni. Jobbulást! :)
2015. jún. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Patikában kapsz csuklószorítót. Többféle is létezik. Van vékony, olyan mint egy harisnya, és van gumírozott vastagabb, tépőzárral beállítható. Sebészetre menj el a kezeddel!
2015. jún. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!