Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Terdemnel a porcom ropog de...

Terdemnel a porcom ropog de nem faj. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

2015. jún. 8. 08:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Addig járni vele az orvoshoz, amíg meg nem találja az okát. A térd nem pótolható!
2015. jún. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sok mindent. Mivel nem ismerem a körülményeidet csak általánosságokat tudok mondani.

Az egyik, hogy figyelsz magadra. A legtöbb ember úgy áll meg, hogy hátrafeszíti az alsó lábszárát. Ha Te is ilyen vagy, szokj le róla, mert nagyon károsítja a térdedet. Én 20 évesen nem tudtam egy lépcsőn felmenni. Csupán ennyit változtattam és ma, 20 évvel később -bár még most is utálok lépcsőzni- simán felmegyek akár a 10-re is.

Ha van rá keret menj el Alexander módszerre, vagy máshova, mozgásterapeutához, esetleg csontkovácshoz, ami amúgy is jót tesz, mivel a testünk állapota hatással van a hangulatunkra.


Szedhetsz ízületvédőket, olyan készítményeket amelyek a porcok épülését segítik.


És menj el orvoshoz. Ha nem mond semmit vagy rögtön műtétet kiált akkor meg egy következőhöz.

2015. jún. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!