Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha diákmunkához kell tüdőszűré...

Ha diákmunkához kell tüdőszűrés vizsgálat, akkor ingyenes a vizsgálat?

Figyelt kérdés
És kell hozzá háziorvosi beutaló?

2015. máj. 22. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ingyenes, 1.700 Ft a munkaalkalmasságihoz, és van ahol kérnek beutalót is. Úgy tudom csak 40 év feltt ingyenes.
2015. máj. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nekünk az üzemorvoshoz kell mindig előtte menni, ő ad beutalót és azzal kell menni tüdőszűrőre. Nálunk is 1700 ft de azt nem kell odaadni az iskolaszövetkezetbe, csak a fénymásolatot, az eredetit megtarthatom ha mondjuk máshova is jelentkezek munkára hogy ne kelljen újat kérni.
2015. máj. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves Vandalili!

Te melyik megyében és melyik diákszövetkezetnél dolgoztál/dolgozol?

2015. máj. 22. 17:53
 4/6 anonim válasza:
Hajdú-Bihar és Joker diák. De dolgoztam Mind diáknál is, hozzájuk kellett tüdőszűrő de csak lefénymásolták. Utána ott vége lett a munkának és mentem a Jokerhez ahol szintén csak lefénymásolták ugyanazt a tüdőszűrőt mert még érvényes.
2015. máj. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én Tatabányán a Meló-diák-nál fogok dolgozni,de kell hozzá tüdőszűrási vizsgálat,és nem tudom,hogy most ennek majdnem 2000 Ft-e a díja vagy most mi van?
2015. máj. 22. 18:48
 6/6 anonim ***** válasza:

a mellkas rötget is elszokták fogadni ezt meg kell kérdezni a munkáltatótól h jó e neki

ha rendes a háziorvosod ad beutalót és ingyen van

2015. máj. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!