Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyit adjak az orvosnak,...

Mennyit adjak az orvosnak, egy orrmandula műtétért?

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem 2 éve a garatmandulámat vették ki! Mi nem adtunk a dokinak pénzt erre a max 20 perces mkűtétre, mivel engem nem altattak! De ahogy gondolod 5000ft tól felfele
2010. febr. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyit szánsz rá. Ez nem illem, nem illem kérdése, fizetsz TB-t, tehát te ezt a műtétet már kifizetted, innentől ha te jó szándékból adsz az orvosodnak akkor akármennyit is adsz, nem fog lenézni, hanem örülni fog, hogy megtisztelted. Szerintem egy jelképes összeg bőven elég, ez nem akkora műtét, én inkább egy ajándékkosarat adnék, ha adnék valamit, és sose felejtsd ki az ápolónőket :)
2010. febr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem 5-10 ezer a dokinak, (én is annyit adtam a gyerekműtétnél), és ne felejtsd el az ápolónőket, mert ők vannak ott a beteg mellett, ha segítség kell. :-)
2010. febr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!