Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy ideje a jobb fülem kegyetl...

The Wounded Eagle kérdése:

Egy ideje a jobb fülem kegyetlenül lüktetni kezdett, és a szívverésemre dobol kb. valamint sokkal érzékenyebb a hangokra. Nagyon irritáló hosszabb távon. Mi lehet az oka? és mivel lehetne csillapítani/eltüntetni a problémát?

Figyelt kérdés

2015. máj. 6. 09:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ezzel még ma elmennék a fül-orr gégészetre, mert vagy egy súlyos középfülgyulladás, vagy valami más okozza amit feltétlen ki kell deriteni, hogy ne károsodjon tovább. Lehet kapni fülcseppet vagy a gyógyszerés javasol valamit ha nem tudsz elmenni, elképelhető, hogy felszúrnák a füled a rendelőbe, hogy kifollyon a folyadék, de magától is kifakadhat, ez is nagyon fájdalmas.

Mielőbb gyógyulj meg, és gondolj arra, nemsokára megszabadul az emberiség a betegségtől.

2015. máj. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Túl sok bíztatás nem jött most ezzel be de akkor Pénteken megejtem vagy amint jobban leszek, jelenleg egy ilyen takonykór miatt ágyhoz vagyok kötve. Doki nem küldött vele semerre ahogy meséltem neki róla... de amilyen szar itt az egészségügy meg sem lep -.-' ... már szinte félek elmenni orvoshoz. nem sok pozitívum köt hozzájuk :D de köszönöm a választ!
2015. máj. 6. 15:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!