Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Háziorvos tud torokváladék...

Háziorvos tud torokváladék tenyésztést végezni? Ha igen, ingyenes, vagy feláras?

Figyelt kérdés
3 hónapja elhúzódó torokgyulladásom van, a fájdalom nem állandó, hanem nagyjából kéthetente-havonta visszatérő, azonban a vörösség nem szűnik. Most megint fáj, márc. 24-ére van időpontom fül-orr-gégészetre, és már kétféle antibiotikumot beszedtem rá, amit amúgy sem nagyon szeretek, de amit muszáj, azt muszáj... Szóval ilyen vizsgálatot tud háziorvos végezni, vagy csak szakorvos?

2015. márc. 1. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Csak szakdoki vagy labor.
2015. márc. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és laborba mehetek magamtól is, vagy beutaló szükséges?
2015. márc. 1. 12:44
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Nekunk a hazidoki levette es o kuldte el laborba, de van, ahol neked kell menni. Es nem, nem ingyenes, asszem 1500 ft.
2015. márc. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A háziorvos nem valószínű,hogy megcsinálja.Nekem a gégészeten csinálták,nagyon kellemetlen volt,öklendeztem.
2015. márc. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hol milyen háziorvoshoz jártok, de igen tud torokváladékot venni, és ingyen van. És ha 3 hónapja elhúzódik, akkor már illet is volna megnéznie....

Azt lehet még, hogy elmondod, hogy nem szeretnél több felesleges gyógyszert szedni, ezért szeretnél leoltást.

2015. márc. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!