Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Arcüreg cisztát hol kezelnek...

Arcüreg cisztát hol kezelnek Budapesten?

Figyelt kérdés
16. kerületi vagyok és szeretném megtudni hol készítenek endoszkópos műtétet! Ha lehet nem magánorvoshoz mennék, mert már voltam párnál és mind csak ide-oda küldözget a pénzt pedig zsebre vágják.
2015. jan. 14. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Ahol megállapították, ott érdeklődj, hogy mi a megoldás.

Jobbulást.

2015. jan. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Több orvosnál is voltam már, de mindenhol azt mondják, hogy nem az ő szakterületük és fogorvoshoz, szájsebészhez küldözgetnek. Ők meg vissza, hogy semmi baja nincs a fogaimnak, mert nem onnan ered a ciszta.
2015. jan. 14. 19:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Első voltam: sajnos ilyen az egészségügy. Nem megoldás, ha most nekiállok szidni a rendszert. Egy jó sztomatológust kellene keresned. A ciszta önmagától nem nagyon gyógyul, bár előfordul, hogy felszívódik. Nekem volt nem egy (nem arcüregben), azt leszívták, vagy elsorvasztották, de hallottam már kezelés nélküli gyógyulásról.

Javulást.

2015. jan. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!