Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Műtét előtt állok és ma...

Műtét előtt állok és ma voltam vérvételen vizsgálat céljából, vizeletet nem kellett volna venniük?

Figyelt kérdés
Nem kötelező vizeletet venni is venni? Tőlem csak vért vettek le, de mintha a lapon vizeletmintát is kértek volna.

2015. jan. 12. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező a vizelet. Vércsoportodat biztosan ellenőrzik, és a süllyedést, trombocita számot is. Az orvos tudja, mit kérjen, ne aggódj. Minden jót.
2015. jan. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azért furcsállom csak mert a lapon "ált. vizelet" is van. de tőlem nem kértek.. nem értem
2015. jan. 12. 08:52
 3/8 Kulcsos7 ***** válasza:
Közvetlen műtét előtt vért szoktak csak venni.
2015. jan. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kulcsos7 ***** válasza:
Mit csinálnak veled? mire műtenek?
2015. jan. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi az eddigi válaszokat, de most ezen kattogok, hogy vizeletet miért nem kértek, mikor a lapon rajta van, hogy "össz. bilirubin vizelet ált + üledék"
2015. jan. 12. 08:56
 6/8 anonim ***** válasza:
54%

Kérdező ne okoskodj már.A műtéti technikát is te akarod megválasztani?


A lapok sablon nyomtatásban készülnek és ezért van rajta minden.

Nem mindig néznek mindent.

Gondold el hogy ha annyi féle lapot nyomtatnának,ahágy féle beavatkozás,akkor könyvtár kéne hogy legyen a kórházban.

2015. jan. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem kérnek mindent, de ez bele van írva külön..
2015. jan. 12. 08:59
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Minden be van írva külön, de csak azt csinálják, amit az orvos bejelöl. Ne izguljál, jól csinálták.
2015. jan. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!