Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Dr. Zsolnai Éva ultrahang...

Dr. Zsolnai Éva ultrahang magánrendeléséről mi a véleményetek? Mennyibe kerül ott egy vizsgálat?

Figyelt kérdés

2015. jan. 8. 12:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen fajta uh?
2015. jan. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nőgyógyászati ?
2015. jan. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nyaki ultrahang.
2015. jan. 9. 21:34
 4/6 anonim válasza:
Szia! Bocsi az offért, de épp hozzá tervezek menni jövő héten. Milyen tapasztalataid voltak a doktornővel? Köszi:-)
2015. okt. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Végülis nem mentem el, de ha te voltál azóta, akkor megköszönném, ha megírnád a tapasztalataidat. Köszi :)
2015. nov. 11. 08:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Többször voltam nála, nagyon nagyon jó szakember és nem hajt a pénzed lehúzására, őszintén megmondja, ha szerinte egy vizsgálat már csak pénzkidobás, pedig neki nem ez az érdeke ugye. Az egyetlen ami borzasztó nála a várakozás, pedig időpontra mégy. Sosem tudtam úgy menni, hogy ne legyen torlódás, sőt olyan is volt, hogy egy időpontra ketten is ott voltak. De ha van türelmed kivárni jó szakember kezébe kerülsz.
2016. aug. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!