Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha beutalóm van a kórházba...

Ha beutalóm van a kórházba (vizsgálat), akkor bármikor mehetek, amikor tudok menni és van rendelés?

Figyelt kérdés
2014. nov. 4. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ hova...

Hívd fel a kórház kartonozóját és megmondják

2014. nov. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Általában nem. Vannak olyan osztályok ahová igen, pl a fülészet jellemzően ilyen, de a legtöbb helyre időpontot kell kérni sajnos.
2014. nov. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ês a szemészet?


Itt momdják,menjek el sürgősen a szemészhez,nem az optikába,erre meg az a sürgős,ha 2 hónap után mehetek?

Azt írják a kórház oldalán,hogy beutaló nem szükséges.

Én naiv azt hittem,hogy ha megy az ember,aznap már végez is.

Kiderült,időpont kell,az meg leghamarabb áprilisban van.

De ha beutalóval is áprilisig kell várni,az faxa lesz.

Lehet,hogy csak erősebb,másabb szemüveg kell nekem,de lehet,hogy ápr.ra már búcsút inthetek a látásomnak.

2014. nov. 4. 13:29
 4/6 anonim ***** válasza:
Április? Az durva. Nem tudom pontosan hogy van, mert van ami tényleg sürgős/akut és előreveszik, ezt rá szokták írni a beutalóra. A mi rendelőnk weboldalán konkrétan a szemészetnél ezt írják: A nem sürgős esetekben (pl. szemüvegellenrőzés, más betegséggel összefüggő szemfenék vizsgálat, stb.) időpont egyeztetése szükséges, de a sürgős esetek az előjegyzett betegek közötti időben kerülnek ellátásra.
2014. nov. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Melyik (vidéki) kórházban szól a Beutalód?
2014. nov. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vagy menj el magánrendelésre, ha nem tudsz annyit

várni

2014. nov. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!