Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tb rendelésen leveszik az...

Tb rendelésen leveszik az anyajegyet, ha nincs vele gond?

Figyelt kérdés
Van egy "szépségpötty" az arcomon, egyelőre nincs vele gond, inkább csak esztétikai okból szeretném leszedetni, de magánrendelésen kb. 30 ezer ft lenne. Leveszik tb-s rendelésen, vagy csak akkor, ha már elrákosodott?:D Nagyobb fajta, kimetszeni kéne, nem leégetni.
2010. jan. 26. 12:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Még szép, hogy kiveszik! Én már 3-at szedettem le tök ingyen. Anyajegyet nem égetnek, mindig vágják.
2010. jan. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lemetszik. Bőrgyógyásztól kell hozzá beutaló ambuláns sebészetre.
2010. jan. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi!:)
2010. jan. 26. 12:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van sebész ismerősöd, vagy olyan, akinél már jártál vagy családtagod járt, és jól dolgozik, mehetsz egyenesen hozzá is. Leveszik, persze. Öcsémnek a testén vannak nagy anyajegyek, az akár még veszélyes is lehet, bár ruha alatt nem látszik, én 2-t leszedettem pár éve, nekem mondták, hogy figyeljem, mert vannak, amik gyanúsak.
2010. jan. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!