Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van egy barátom, vagy barátnőm...

Van egy barátom, vagy barátnőm nem tudom pontosan de a lényeg, hogy nőből férfivé műtette magát, lehet neki gyereke?

Figyelt kérdés
én úgy gondolom nem! meg erősítéseteket kérném?
2014. okt. 1. 10:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Én transzszexuális vagyok és jó sok butaságot hordtak itt össze páran. (Amiről fogalmad sincs, csak neten olvastál róla valamit, amit félig értettél, akkor inkább ne legyél szakértő).

1. Férfiként nem tud gyereket nemzeni az illető, mivel a szervezete nem termel spermiumot.


2. Transzszexuális férfiak szülni tudnak ugyan, de ritka mivel a hormonkezelés elkezdését a legtöbb orvos, a kipakoláshoz köti.


3. Aki szerint ez csak szépészeti beavatkozás, attól csak azt kérdezném, hogy ő mitől férfi vagy nő? A külseje, nemi szervei határozzák ezt meg vagy az amit belül érez?

2014. okt. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!