Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van egy barátom, vagy barátnőm...

Van egy barátom, vagy barátnőm nem tudom pontosan de a lényeg, hogy nőből férfivé műtette magát, lehet neki gyereke?

Figyelt kérdés
én úgy gondolom nem! meg erősítéseteket kérném?
2014. okt. 1. 10:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

Ha nem pakoltak ki semmit belőle, miért ne lehetne?

Bár mentsen meg az isten...

2014. okt. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
állítása szerint férfiként csinált gyereket egy nőnek! De én úgy gondolom ez csak mese a részéről! vagy ekkorát változhatott az orvostudomány 6 év alatt? 5 éves a kis lány, vagy arra járt a postás?
2014. okt. 1. 10:55
 3/11 A kérdező kommentje:
én csak abból indulok ki,hogy művi meddővé tétel férfiaknál nem igazán vissza fordítható! akkor egy teljesen ujjat ki tudnának alakítani?
2014. okt. 1. 10:58
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kizártnak tartom hogy itt tartana az orvostudomány, hogy egy komplett hímivarsejti berendezést építsenek egy nőbe, ami magától elkezd szaporodásképes spermákat gyártani.

Sokkal valószínűbb az, hogy aki ennyire hülye hogy nőből férfivé operáltatja magát, az van olyan hülye hogy elhiszi a nőjének hogy tőle van a gyerek.

2014. okt. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Nem, gyereket nemzeni nem tud.
2014. okt. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4 es a szívemből szóltál!!!!!! ha több zöld kéz volna azt mind lajkolnám neked!
2014. okt. 1. 11:07
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

1# és 4# vagyok. Csak fel kell tenni az apanyának a kérdést: van spermád?

Ha van neki (ami kizárt), akkor övé a gyerek. Ha nincs neki, akkor a felesége hazudik.

De nekem már az is magas hogy hogyan oldják meg a kukit. Azt elhiszem hogy egy pasiét lecsapják és rávarrják a nőre. De hogy rákössék az agyi idegrendszerét és a vérereit, hogy az fel is álljon és szexelni legyen képes?? Na nekem ezt ne akarja senki bemagyarázni, hogy ilyen van.

Egyáltalán biztos ez, hogy ez a pasi eredetileg nő volt?? Nem csak ezzel magyarázza azt hogy úgy néz ki és úgy is viselkedik mint egy rossz búza?

2014. okt. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A nemátalakítás inkább nevezhető esztétikai beavatkozésnak, mint valódi nemváltásnak.

Belső nemi szerveket nem kap, esetleg az jelenthetne megoldást, ha kompletten átültetik belé egy másik férfi belső nemi szerveit, azonban az orvostudomány itt még nem tart, és egyébként ha megoldható is lenne, az általa nemzett gyerekek valójában a heréket adó donor gyerekei lennének.

De ne kalandozzunk el, ez egyelőre még csak fikció.

Az a gyerek meg valószínű, hogy a postástól van. Esetleg spermadonortól.

2014. okt. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"hogy az fel is álljon és szexelni legyen képes?"


Na ezt az egyet egy beépített pumpával már tudja a tudomány orvosolni :)

2014. okt. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

"Egy pici péniszt képeztek ki, szépen sikerült, de a húgycsőkivezetés nem lett a legjobb, nem tudtam állva pisilni. A prof azt mondta, tudja ezt korrigálni, és ha nagyobb péniszt szeretnék, az is megoldható. Nem voltam elégedett a mérettel, ezért beleegyeztem, de előtte még jött a mellműtét, a méh- és petefészek-eltávolítás. Azután pedig következhetett a phalloplasztika, amelyhez egy nagyobb darab bőrt, ereket, izmokat vettek a hónalj alatti részből, s ebből képeztek péniszt, amelynek a beültetése, az idegek, erek összekötése tízórás műtéttel történt. De még én sem vagyok a végén: ahhoz, hogy ezzel „férfiasan” lehessen pisilni, többlépcsős műtéttel kell kivezetni ezen a húgycsövet, s később, hogy szexuálisan is működjön, implantátumot tesznek majd bele. Most egy kisebb beavatkozás következik, amelynek során a húgycsövet meghosszabbítják a péniszem végéig, a számból transzplantálják hozzá a nyálkahártyát. "

De gyermeket nemzeni nem tud egy nőből férfivá operált ember!

2014. okt. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!