Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyajegy leszedes lezerrel/szi...

Anyajegy leszedes lezerrel/szikevel (lent)?

Figyelt kérdés
Az arcomon a nyakamon es a hatamon van eg ypar anyajegy, amit le szeretnek szedetni. A hatamon, van egy eleg nagy kidudorodo, a nyakamon is egy, ami kududorodo, de inkabb hosszuko es kicsit kusza formaju. Az arcomon 2 van, az egyik kicsi es kidudorodo, a masik kozepes meretu, de lapos, ez idegesit a legjobban. Ami az arcomon van, azokbol szor is no (persze mindig levagom). Melyiket lehet lezerrel leszedetni? Marad helye? Mennyire veszelyes beavatkozasok ezek? Rak vagy ilyesmi is alakulhat ki?

2014. aug. 27. 14:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de szerintem ezt még egy bőrgyógyász sem tudná látatlanban megmondani. Van olyan, amit lézerrel is le lehet szedni, nekem szedtek le néhányat pár éve, nem lett tőle semmi bajom, nem is nőttek vissza. De nyáron nem végzik el a beavatkozást, mert ha sok napfény éri, ott maradhat a helye. Szerintem mutasd meg orvosnak.
2014. aug. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!