Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tegnap éreztem, hogy egészen...

Tegnap éreztem, hogy egészen a fenekem ""lyukánál"" van egy nagy "csomóféle". Ha megnyomom fáj is. Utánna olvastam, hogy lehet aranyér. Hogy kell kezelni, és mi van, ha nem kezelem?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok, eléggé megijedtem, szüleimnek nem igen szeretnék szólni Orvoshoz kell menni,vagy mit tegyek?

2014. aug. 16. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkabb herpisz.
2014. aug. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az nagy valószínűséggel külső aranyér .
2014. aug. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az mitől lenne?
2014. aug. 16. 12:27
 4/9 A kérdező kommentje:
hogyan kezeljem?
2014. aug. 16. 12:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg a háziorvosod.
2014. aug. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz. A háziorvos valószínűleg beutal egy sebészeti járóbeteg szakrendelésre, (nem kell ettől megijedni) ahol valószínűleg felnyúlnak és megmondják hogyan tovább.
2014. aug. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kialakulhat bármitől .. Nem kell megijedni , tudom nem vigasz ,de mást népbetegség . Nekem is van , igaz nekem a terhesség hozta elő . Meg nem szántam rá magam ,hogy megmüttessem ,de nem is okoz gondot ,nem faj ,nem vérzik ,nem váladékozik . Egyenlőre el vagyok vele ... Nagyon jó rá a vadgesztenye krém , és a Reparon . De nagyon sokféle kenőcs létezik rá ezeken kívül .
2014. aug. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Miért ajánlod pl. a Reparont, mikor az aranyérre van és Neki nem biztos, hogy az van!
2014. aug. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

és a Reparon krémtől elmúlik?

egy kisebb-nagyobb dudor, lilás színű és szúrósan fáj. utánna olvastam, valószínűleg aranyér.

2014. aug. 17. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!