Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elsősegély vizsgát mennyire...

Elsősegély vizsgát mennyire veszik komolyan?

Figyelt kérdés
Stabil oldalfekvés, újraelesztes már megy. Kaptunk 75 tételt, azzal mit kezdjek. Nyilván 3 nap alatt nem tudom megtanulni. (jogsi miatt nem érek rá) Persze elolvasom, de mást is kérdezhetnek? Meghúznak, ha nem tudok semmit?
2014. aug. 11. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem eléggé veszik komolyan. Remélem, ha nem tudsz semmit megbuktatnak. Üdv egy elsősegély oktató. :)
2014. aug. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbáld megtanulni, mert FONTOS.

Biztos nem realizáltad, de légyszíves realizáld, hogy embertársaid életét, egészségét mentheted meg vele.


Sajnálatos módon nem eléggé veszik komolyan egy csomó esetben, de hál istennek vannak még lelkiismeretes, normális elsősegély vizsgáztatók, akik belátják, hogy milyen baromi fontos az, hogy az emberek tudják ezeket... Általában egyébként szarvashibák esetén hál istennek mindenki buktat.

2014. aug. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eddig megmentettem a barátnőm életét egyszer, meg egyszer szüleimét. Szóval kicsit fontos az elsősegély, és én mégcsak nem is vezetek. Ajánlani tudom, hogy tanuld meg, és remélni, hogy megbuksz, ha nem tudod a legalapabbb dolgokat. Kevesebb édesanya, édesapa, és "valakinek a gyermeke" halna meg, ha legalább egy kicsit mindenki konyítana az elsősegélyhez.
2014. aug. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Komolyan veszik, nagyon is! Meghúznak, ha nem tudsz semmit, a tételek is fontosak!
2014. aug. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sikerült a vizsga! Tanultam rá, igaz a könyvet nem, de a tételeket elolvastam! De aki összebeszélt mindent őt is átengedték, nevetve! A többségünk viszont felkészült! :)
2014. aug. 15. 18:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!