Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Pályakezdő munkanélküliként...

Pályakezdő munkanélküliként van lehetőségem, hogy a Tb fizetést ne nekem kelljen befizetnem, hanem a város ahol lakom, befizesse helyettem? Hol kell érdeklődni a városházán, milyen osztályon?

Figyelt kérdés

Bocsi a hülye megfogalmazásért, de képtelen vagyok ezt a kérdést feltenni normálisan :S...

Szociális osztály, vagy hol kell ezt elintézni..


2010. jan. 10. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha regisztrált vagy pályakezdő munkanélküliként akkor biztosított is vagy. Egyébként érdeklődj az OEP-nél vagy a munkaügyközpontban.
2010. jan. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt mondták, hogy a munkaügyi nem biztosítja, ez csak egy általános tévedés az emberek részéről.Nekem kell kifizetni.

És az APEH-nál is voltam már, ott is ezt mondták.

Csak most nem tudom, hogy a városházán hova kell menni, de megpróbálom a szociális osztályt :)

2010. jan. 10. 22:16
 3/4 anonim ***** válasza:

De az önkormányzat nem fog helyetted fizetni szerintem ez is tévedés.

Az OEP-t már kérdezted?

2010. jan. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még nem.Most megyek a polgármesteri hivatalba, ismerősöm mondta, hogy próbáljam meg.
2010. jan. 11. 13:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!