Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha frontint és sertralint...

Ha frontint és sertralint szedek adhatok vért?

Figyelt kérdés
2014. júl. 2. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Antidepresszánssal sajnos nem lehet. Amikor szedtem engem is elkuldtek pedig egy nagyon gyenget szedtem.
2014. júl. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem értem én ezt. A 100 kilós testembe a hatóanyag jelen van mindenhol egyenlő arányban, ha most adok fél liter, azaz kb fél kiló vért akkor az csak a bevett gyógyszer 200-ad része, ha mosz azt megkapja valaki mi baja lehet? A férfiak vérében sokkal több a tesztoszteron mint a nőkében, de attól ha egy nő egy férdi vérét kapja meg még nem lesz szakálla. Mindegy, azért kössza a választ, közben beszéltem egy ápolóval aki mondta hogy el fognak küldeni szóval el se mentem.
2014. júl. 5. 05:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondta a véradó doki hogy az antidepresszáns nem jó a beteg embernek aki kapná a vért. És ha belegondolsz igaza van. Aki egészséges annak nem jó ha a központi idegrendszeri hormonjait felborítják. A levett vérben sajnos épp elég a koncentráció ahhoz hogy ártson. Gondolj bele hogy kap az az ember egy nagy löket antidepit, amit normálisan fokozatosan kell fel és leépíteni és adott esetben egy tumoros beteg akár többször is rászorulhat vérre ha a kemoterápia ezt indokolja. Ha abbahagyod a gyószert, utána 1 hónap múlva mehetsz vért adni. Tudom nehéz, de muszáj elfogadni.
2014. júl. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez van. Ha nem szedném akkor meg nekem kellene vért adnia valakinek. :)
2014. júl. 7. 11:35
 5/5 Levendula008 válasza:

Szia! :)

Én is Sertralint szedek. Költözés miatt messze kerültem a Dokimtól,és szükségem lenne rá, fogyóban van. Tudsz segíteni?

Válaszod előre is köszönöm!

2014. júl. 18. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!