Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Három hónapja piros folt jött...

AttilaAtilla kérdése:

Három hónapja piros folt jött ki a makkomon ezért elmentem bőrgyógyászhoz azt mondták allergiás reakció de?

Figyelt kérdés
kötelességük csinálni nemi tesztet, szifilisz hív meg ilyesmi. Nem mentem vissza az eredményért mert nincs semmi ilyen bajom egy partnerem van akivel már 16 éves korom óta járok. Gondolom ha valami bajom lenne már felhívtak volna? A telefonszámom is elkérték. Ha jól tudom ilyen titkos teszten csak kapsz egy számot és névtelennek lehet maradni, de mi a helyzet ha a Kőbányai egészségházban csinálod?
2014. jún. 28. 17:09
 1/5 BlackSword ***** válasza:
Pedig nem ártott vona visszamenni... Nem kötelességük beolvasni neked a telefonba az eredményét... Ki tudja milyen fertőzésed lehet...
2014. jún. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem ha mondjuk Híved van akkor kötelesek felhívni hogy menjél be hozzájuk.Szerinted nem?
2014. jún. 28. 17:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Majd visszamész ha leszárad.
2014. jún. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 BlackSword ***** válasza:
Szerintem nem... Na most telefonban bárki mondhatja, hogy Te vagy... És a Te kötelességed bemenni az eredményért, mert nekik macerásabb lenne az isten tudja hány ember után rohangálni... így is teltház van mindig a bőrgyógyon...
2014. jún. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát pedig az eredményért menjél vissza mert valami bajod csak van...
2014. júl. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!