Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Laparoszkópos vakbél műtét...

Laparoszkópos vakbél műtét után mennyivel szokott széklet lenni? Fájdalmas?

Figyelt kérdés

Hétfőn éjjel műtöttek. Aznap és másnap nem ettem semmit. Tegnap óta eszek 2-3 óránként egy keveset. Sajnos még nem volt székletem. Félek, hogy első alkalommal fájdalmas lesz. Kinek milyen tapasztalatai voltak ezzel kapcsolatban? Kinek mennyi idő után volt először széklete?


sebek mennyire gyorsan gyógyulnak? Esetleges erőlködés fájdalmat okozhat most?


Ilyen műtétnél hasizmokat is átvágnak?


Ilyen fajta műtét után mennyi idő volt mire anyira rendbe jöttetek, hogy nem voltatok felfújódva, járás is ment fájdalmak és nehézségek nélkül?


Bármilyen tapasztalat érdekel hasonló műtétekkel kapcsolatban.


2014. jún. 5. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
vegyél egy kiló epret, edd meg cukor nélkül, beindítja a bélműködést, és még laza is lesz
2014. jún. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem vagyok benne biztos, hogy ez jó ötlet lenne 2, 5 nappal a műtét után. Főleg, hogy még fáj minden hasizmom...


Esetleg valami más ötlet?

2014. jún. 5. 14:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!