Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kórházban való létet hogyan...

Kórházban való létet hogyan lehet megszokni? Ha valaki több hétig bent van.

Figyelt kérdés

2014. ápr. 27. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
A leghosszabb tartózkodásom két hét volt. Telefon internetkapcsolattal, és rengeteg könyv. És rengeteget aludtam is. Nem unatkoztam kifejezetten, de én pl sose szoktam tévézni meg ilyesmi, tehát nem volt ami iszonyúan hiányozzon...
2014. ápr. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 8 napig voltam bent leghosszabb időre. De hamar eltelt, mert a láztól kb. egész nap aludtam :D

amúgy meg könyv, telefon, filmek

2014. ápr. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én valamikor régen sokat voltam Hévízen, rehabon,egy-másfél hónapot is. Kezelések után (ebben a Tó is belefért) volt kézimunka, olvasás (könyvtár is volt), séta, kártyapartik (volt ultis, kanasztás, de még 21-es is), volt tévé, sőt volt egy zenés-táncos étterem is a közelben, a Debreceni. Nem unatkoztunk. Egy belgyógyászaton azért inkább olvasni érdemes.
2014. ápr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!