Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vényköteles gyógyszert kérni...

Vényköteles gyógyszert kérni gyógyszertárban: van esély, hogy kapok?

Figyelt kérdés
Augmentin szuszpenzióra lenne szükségem, de nem tudom feliratni orvossal, és ismerős sem tudja. Egyszer régen hallottam, hogy valakinek mégis kiadták többször is, több gyógyszertárban is. Tényleg lehetséges ez?
2014. ápr. 15. 14:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem esélytelen.
2014. ápr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Lehetséges, próbáld több gyógyszertárban, egyáltalán nem esélytelen.
2014. ápr. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én algopyrint szerettem volna, de nem adták ki.
2014. ápr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én múltkor próbáltam, hogy volt vényem aláírva, de doki elfelejtette lepecsételni, kicsi gyógyszertárban váltották be. De azt nem akarták kb. sehol, pedig azt simán elmismásolják, hogy szereznek egy pecsétet.
2014. ápr. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Antibiotikumot tuti, hogy nem adnak ki recept nélkül, nekem még egy egyszerű fájdalomcsillapítót sem adtak, azt mondták irassam fel, pedig egy olyan fejfájáscsillapító, amit régen recept nélkül is vehettem.
2014. ápr. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!