Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ki adott először vért?

Ki adott először vért?

Figyelt kérdés
Pénteken adtam először és 450-et le is szedtek. Rá két napra megjött, pedig nem kellett volna neki és annyira rosszul lettem, hogy kettőt láttam, meg nem is ettem egy napig és csak mára lettem jobban. Amúgy nem lett színes a tű helye és a környéke, szinte nem is látszik a seb. Normális reakció ez?
2014. ápr. 7. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenki másként reagál rá. Én mondjuk egyszer se lettem tőle rosszul.

Te esetedben közre játszott hogy nem ettél, gondolom a folyadék bevitelre se figyeltél oda. Ami szintén nagyon fontos.

2014. ápr. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Előtte meg utána is sokat ittam és ettem + vettem csokit is még adtak egy szeletet. Mikor megjött azon a napon voltam rosszul. Lehet, hogy túl sok volt a veszteség. Amúgy csak 2-3 nappal hamarabb lett meg, ahogy vártam azért is úgy időzítettem, de újra menni fogok fél év után mert jól éreztem magam ettől az egy napos rosszulléttől eltekintve.
2014. ápr. 7. 22:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes, aki alkalmas ra az igen is adjon vert. Jo erzessel tolt el, hogy esetleg pont az en verem menti meg valaki eletet. :)
2014. ápr. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!