Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ínhüvelygyulladásom van a...

Ínhüvelygyulladásom van a kézfejemen (belül? ), de nem tudom mitől? Mit csináljak? Rettenetesen fáj!?

Figyelt kérdés

Tavaly ilyenkor ugyanígy jártam, 1 hónapig szenvedtem vele, orvos nem tudott, mint mondani.... most visszatért.

Körömvirággal kentem be, ami elvileg gyulladáscsökkentő, de semmi. Befásliztam kb. 1,5 órát volt rajta, de le kellett vennem, mert borzalmasan fáj.

Konkrétan fogni sem tudom fele rendesen, még gépelés közbe is fáj. Szétnyitni a kezem (így kifeszítve) esélytelen....



2014. ápr. 3. 18:17
 1/6 A kérdező kommentje:

Elnézést a helyesírási hibákért..

Esetleg fájdalomcsillapítóként Algopyrin jó?

2014. ápr. 3. 18:19
 2/6 tokidoki válasza:
próbálj ki más krémeket, a gyógyszertárban ajánlanak. amúgy az okát kellene kideríteni, erőltetés, v mi lehet. másik orvost is fel kellene keresned. az algopyrin jó minden fájdalomra, de nem megoldás és többet árt más területen úgy, h a valódi problémádat megoldja közben.vigyázni kell vele...
2014. ápr. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Vookie válasza:
Egy doki-ránézés jó lenne. Ha mást nem javasol, mint a múltkor, akkor kipróbálhatod a következőt is: először megfürdeted a kezed (15-20 percig) langyos szódabikarbónás vízben (kb 2 evőkanál 5 liter vízre) , aztán felmelegítesz (langyosra) 3-4 kanál jó minőségű olívaolajat, átitatsz vele egy kendőt és a kezedre tekered, egy törülközővel befeded, és éjszakára rajta hagyod. Férjemen már segített, és biztos, hogy nem árt.
2014. ápr. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem is volt tavaly bár nekem a csuklómnál volt. Nekem is nagyon fájt nem tudtam hajlítani a kezemet. Engem beutaltak az ortopédiára de mire időpontot kaptam elmúlt így nem nagyon látott semmit, de elküldött fizioterápiára de arra nem jártam el. A gyógyszertárba ínhüvelygyulladásra kértem gyulladáscsökkentőt. Nem tudom már mi volt a neve de nagyon jó volt. Hamar elmúlt a fájdalom, és mellé fásliztam.
2014. ápr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én a reumatológiára kértem egy időpontot. Ott az orvos meg elküldött elektromos kezelésre 15 alkalom(1 alkalom 15 perces és ez 3*5 percre van beosztva, külömböző erősségű árammal működik) nekem ez használt a legtöbbet
2014. ápr. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam másik krémet, de nem vettem észre változást.. :/

Igazából, semmire nem tudok gondolni, mert nem erőltettem meg, tudom, hogy elég egy rossz mozdulat, és az is később jön ki, de fogalmam sincs..

Meg röntgenezték, de nem láttak rajta semmit. Annyit mondtak, hogy mozgassam, de valami kegyetlen módon fáj.. Az a baj, ha rárakom a fáslit, még jobban fáj. Ha laza az sem jó, ha szoros az sem..

Nem tudom mi ez, de iszonyú.

Tavaly is ugyanez volt, 1 hónapon át tartott.. :/

2014. ápr. 6. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!