Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ilyen estben mehetek más...

Ilyen estben mehetek más háziorvoshoz? Ad beutalót? Köteles adni beutalót?

Figyelt kérdés

tegnap lent voltam a saját háziorvosomnál kértem tőle beutalót a tüdőszűrőre munkaalkalmassági miatt.De nem adott mert még nem kapták meg az új rendeletet hogy orvos is adhat beutalót.A tüdőszűrőnél most kaptam egy hivatalos lapot hogy háziorvos is adhat.


De én sajnos pont úgy dolgozom és és gyakorlatozom hogy már nem tudok az ő rendelési idejébe lemenni úgy,hogy időre elkészüljön a tüdőszűrőm..


Ilyen estben ad vele egy épületben praktizáló háziorvos beutalót?


2014. jan. 29. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Beutaló nélkül nem tudsz elmenni? Ha rendes lenne a háziorvosod és praktikus, akkor adna egy mellkas rtg beutalót, és akkor nem kell fizetni érte. Nem tudom, hogy ki a cégnél a foglalkozás-eü orvos, mert tőle kellene kérni.
2014. jan. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem sajnos beutaló nélkül nem.Beutaló az kötelező.De másik háziorvos aki egy orvosi rendelőbe van vele ad beutalót?Vagy csak saját?Mert akkor nem tudom mikorra lesz meg.
2014. jan. 29. 15:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha vki tüdőszűrésre megy , oda nem kell beutaló, de fizetni kell. Ha pulmonológus vizsgál, akkor kell beutaló.
2014. jan. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lemaradt: másik háziorvos nem ad beutalót, mert nem tartozol hozzá. (szerintem)
2014. jan. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!