Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lábon lévő foltok, egyéb...

Lábon lévő foltok, egyéb panaszok, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A bal lábfejemen egészen pontosan a kis lábujjam közepénél egy lila folt jelent meg valamint egy kicsivel lejjebb a talpam külső élénél is egy ugyanilyen nem tudom mitől lehet nem rúgtam bele semmibe, bicsaklásra sem emlékszem, körülbelül 1-2 hete jelentkeztek. Valamint a jobb sarkamon kijött egy kitüremkedés nem hinném, hogy bőrkeményedés mivel reszeltem és egy kis vér jött belőle valamint meglehetősen fáj, nem igazán látni de enyhén lilás ez egy-két nappal ezelőtt jelentkezett hallottam olyat, hogy talán attól van mert a sarkamra lépek.

Ezen kívül a kezemen egész pontosan a kis ujjamon, a középső porcnál egy részen megdagadt az ujjam fogalmam sincs, hogyan és miért jött ki.

Valaki megtudná mondani, hogy mitől lehetnek vagy, hogy mivel lehetne orvosolni a problémákat?



2013. dec. 28. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincsen valamilyen vérzékenységi/ véralvadási betegséged /mivel azt írtad nem sérültél meg/?

Térded körül főleg a hátsó hajlatban nincs ilyen? Vagy más izület körül?

2013. dec. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nincs, legalábbis nem tudok róla, hogy lenne.
2013. dec. 28. 22:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!