Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy történik az átjelentkezés...

Hogy történik az átjelentkezés a felnőtt orvoshoz?

Figyelt kérdés
18 elmúltam és már nem akarok többet a gyermekorvoshoz járni.
2009. nov. 25. 22:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem is járhatsz. Elmehetsz hozzá, hogy kit ajánl vagy érdeklődsz a családban, ismerősök között. Én anno úgy választottam, hogy egyszerűen megnéztem hogy hova tartozok utca szerint és kész. Annyira keveset járok orvoshoz, hogy feleslegesen láttam sokáig keresgélni. Ha kiválasztottad, elmész és megmondod hogy ide szeretnél tartozni. TAJ kártyát vigyél magaddal. Ennyi.
2009. nov. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Választanom nem nagyon kell, ott van a kettő egy házban, szóval... De ilyenkor beállok azok közé akik betegség miatt jöttek? És ha rögtön valami panasszal megyek akkor megmondom neki hogy ide szeretnék járni és rögtön kezel is?
2009. nov. 25. 22:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Az én gyerekorvosom azt mondta, hogy amíg nappali tagozaton tzanulok, addig járhatok hozzá. Később elmentem hozzá, megköszöntem az eddigi munkáját és kikértem tőle a kartonomat, azt átvittem a felnőtt orvoshoz( ami szintén egy házban van). A dokival nem is találkoztam, nem volt panaszom. Csak az asszisztensel beszéltem, hogy ide szeretnék járni. Ennyi volt. Akkor voltam először a dokinál, amikor jogsihoz kellett alkalmassági. De ha panaszod van, akkor is így kell eljárni.

A férjem nem akart elmenni a régi orvosához, mert utálta, ezért elment az új dokihoz és az asszisztens írt egy levelet a réginek, hogy küldje át a kartonját, mert ezután ide fog járni. Így is megoldható.

2009. nov. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
52%
A mi gyerekorvosunk azt mondta, hogy 18 év felett NEM lehet nála a karton, hivatalból elkerült tőle egy "köztes állapotba". Később elmentünk a felnőtt orvoshoz, de az asszisztens is elég volt hozzá. Megbeszéltük, hogy ide szeretnénk járni, lepapírozott mindent 5 perc alatt, ő kéri le a kartont a TB-től az említett "köztes állapotból".
2009. nov. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!