Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mandulaműtét előtt, ha kérdez...

Mandulaműtét előtt, ha kérdez az altatóorvos olyat, hogy alkoholfogyasztás, azt miért kérdezi? Miben befolyásolja az altatást és a műtétet? És mi van ha valaki eltitkolja, lehet belőle baj?

Figyelt kérdés

2013. dec. 6. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyen baromságot se hallottam még. Cimbora: titkold el. Aztán meglátod.
2013. dec. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha nem érted a kérdés lényegét, akkor ne válaszolj te nagyon elfoglalt kocka. Semmi ilyesmi nincsen, amiről te beszélsz, engem a dolog elméleti része érdekel.
2013. dec. 6. 19:57
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha van a véredben némi alkohol, és az találkozik az altatószerrel, akkor felerősíthetik egymás hatását, illetve egész különleges hatásokat okozhatnak. Én például egyszer egy féldeci likőrre bevettem egy görcsoldót, aztán félóráig lebegtem a saját fejem felett, és láttam a fejem tetejét felülről.

Bocs, ha én is félreértelmeztem a kérdést, ez esetben elismerem, hogy kettőnk közül valaki kocka :)

2013. dec. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a normális választ! :)De gondolom senki nem olyan hülye hogy műtét előtti nap beálljon :D
2013. dec. 7. 13:57
 5/10 anonim ***** válasza:
másrészt, ha komoly alkoholproblémái vannak, műtét után megvonásos tünetei lesznek, ami nehezíti a gyógyulást...
2013. dec. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"gondolom senki nem olyan hülye hogy műtét előtti nap beálljon"

Egy rendszeresen alkoholt fogyasztó emberrel előfordulhat, hogy van benne.

Egy fogorvos ismerősöm mondta, hogy idősebb úriembereknél gyakran előfordul, hogy foghúzás előtt bedobnak egy-két felest szíverősítő gyanánt.

2013. dec. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

xdddddddddddd

de akkor el felejtettem említeni, hogy a fiatalabb korosztály, akik csak néha bulikban fogyasztanak alkoholt.

2013. dec. 9. 21:52
 8/10 A kérdező kommentje:
De egyébként úgy értettem a kérdést, hogy a fiatalok néha mennek bulizni és néha isznak alkoholt, akkor az mennyire befolyásolja az orvos dolgát?
2013. dec. 15. 19:28
 9/10 anonim ***** válasza:
semennyire
2013. dec. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2013. dec. 15. 21:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!