Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hány napig leszek táppénzen?

Hány napig leszek táppénzen?

Figyelt kérdés
Ma voltam a Fül-orr-gégészeten (4 napja lázas vagyok, köhögök, elment a hangom, és az arcom is feldagadt). Arcüreg-és torokgyulladásom van. Antibiotikumot, orr cseppet, köptetőt írtak fel. Mondták, hogy menjek táppénzre. Holnap megyek el a családorvoshoz. De jövő hét csütörtökre vissza vagyok rendelve a Fül-orr-gégészetre, mert orr- és torokváladékot vettek le, arra lesz meg az eredmény és akkorra fejeződik be az antibiotikum kúrám. Ezek szerint jövő héten is táppénzen leszek?
2013. okt. 15. 20:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen,addig leszel táppénzen mig a fül-orr gégén azt nem irják a papirra hogy javult az állapotod.Minden papirral a körzetihez mész vissza.Azaz jövő hét pénteken vissza fül orr gége.akkor ha azt irja javultál mármint egészségileg akkor vissza körzeti és azt követő héten hétfőtöl meló
2013. okt. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!