Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Annyira görcsöl a hasam...

Annyira görcsöl a hasam minden egyes mienstruacional. Nagyon két adag algoflex M bevettem es nem tudom miért de ugyan úgy görcsöl miért van ez? Es ha elmegyek az orvoshoz akkor tud rá nekem más gyógyszert adni?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek lányok tudjatok ti is milyen roszz ez...
2013. szept. 28. 08:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha elmész orvoshoz, biztosan ír fel erősebb gyógyszert, de szerintem két algoflexnél az sem lesz sokkal hatásosabb. Legalábbis én csak receptre kapható Apranaxot szoktam néha bevenni ilyenkor, de attól sem múlik el teljesen, csak kicsit kevésbé szenvedek.

Azt olvastam még sok helyen, hogy ha pár nappal menses előtt elkezdesz tornázni, főleg hasizomgyakorlatokat és láblendítéseket, akkor kevésbé lesz fájdalmas, jobban fogod bírni. Nekem ezzel az bajom, hogy rendszertelenül jön meg és nem tudom mikor kezdjem el:/ Bár biztos nem ártana ha minden nap csinálnám :D

2013. szept. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Érdemes lenne gyógyszerek helyett gyógynövény kivonatokat kipróbálni.Sok jó tapasztalat van velük.
2013. szept. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!