Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha évek óta nincs tb-m, de...

Ha évek óta nincs tb-m, de most szeretném magam után fizetni, akkor visszamenőleg is kifizettetik velem, vagy csak mostantól?

Figyelt kérdés
Felváltva éltem külföldön és itthon is, alkalmi munkákból, orvosnál évek óta nem jártam, most viszont szükségem lenne rá, fizetném is a havi díjat, de nem tudom, hogy az eltelt időszakot ilyenkor behajtják-e.
2013. jún. 4. 09:03
 1/6 anonim válasza:
Nekem visszamenőleg ki kellett fizetnem. Havonta kb. 5000 Ft...szép kis összegre számíthatsz akkor.
2013. jún. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Adótartozásként behajtják, igen, de az elmaradás kifizetése nem feltétele annak, hogy mostantól tudd fizetni.
2013. jún. 4. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez tőlük függ, nekem ezt a központban mondták. Lehet, hogy igen, lehet hogy nem. Nekem pl. elengedték, amikor nem fizettem pár hónapig, 1-1 évig, aztán egy jó ideje fizeti utánam a cég.
2013. jún. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kell fizetned visszamenőleg is. De lehet kérni részletre egyébként akkor azt úgy csinálják hogy a mostani mellé még havonta még 1 hónap árát kifizettetik veled.

Én már dolgozom és a munkahelyem fizeti a TB-met de az elmaradást ugyanúgy feladom csekken havonta.

Szerencsére nem sok az.

2013. jún. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
57%

haverom is így volt mint te ,2 év elmaradása volt,

idén januárba betipegett a NAV ügyfsz-ra ,és azt mondta,hogy Ő szeretne fizetni,

-erre az évre, 12 db 6660 ft-os csekket a kezébe adtak,és azt mondták,hogy minden hónapban adjon föl egyet,

-aztjónapot

2013. jún. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Akkor be kell menni, és majd ott kiderül, remélem, nálunk is normálisak lesznek :)


Kedves utolsó, imádtam a megfogalmazásodat :)

2013. jún. 4. 09:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!