Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan mossak kezzel?

Hogyan mossak kezzel?

Figyelt kérdés
elsoeves egyetemista vagyok, es ki akarom mosni a zokniaimat meg alsogatyoimat. es meg soha nem mostam. van egy persil gold plus univerzalis mososzer koncentratumom, meg egy kagylom:D mi csinaljak
2009. okt. 5. 07:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Kagylot dugd be, engedj bele kéz meleg vizet, tegyél bele negyed kupak mososzert, és dörzsöléssel, nyomkodàssal mosd ki a szennyest! Utànna ha nincs öblitöd, sima tiszta vizzel kiöblited! :)
2009. okt. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az elöttem szólóhoz, csak még kiegészíteném, hogy először az alsónadrágot mosd ki, majd a zoknit. Mehet ugyanabban a vízben is egymás után.
2009. okt. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
:) ugyanezt mondta a noverem is:D csak o azt mondta hogy ketszer oblitsem, eloszor meleg majd hideg vizzel. koszonom szepen. egyebkent kimostam es azert maradtak a zoknin meg foltok, de majd belejovok:D
2009. okt. 6. 11:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha makacs foltok vannak a ruhán, kimosod az elöbb leírt módon, majd teszel a foltra egy kis plusz mosószert és úgy megdörzsölöd, vagy pedig áztatod kicsit, hogy fellazuljon a kosz és újra átnyomkodod. Az öblítésért meg bocs, de elfelejtettük, számunkra már egyértelmű, hogy öblíteni legalább 2x kell, vagy addig amíg nem tiszta, mosószermentes az öblítővíz. Erre jó az öblítő, semlegesíti a mosószert és illatosabb, lágyabb lesz a ruha.
2009. okt. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!