Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » SÜRGŐS! Hova tudok elmenni ma...

SÜRGŐS! Hova tudok elmenni ma dokihoz pesten, ha pest megyei lakos vagyok?

Figyelt kérdés
Torokfájás, ingyen kéne.
2013. máj. 11. 06:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Területileg illetékes orvosi ügyeletre. Merre laksz?
2013. máj. 11. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Orvosi ügyelet, ami lehet, hogy egy kórház lesz.
2013. máj. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Torokfájással ügyeletre? Szerintem hétfőig otthon is tudod kezelni, lázcsaillapítóval, vagy fájdalomcsillapítóval, toroköblítőkkel, szopogató tablettákkal, sós vizes gargalizálással, stb.
2013. máj. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Már kezelem egy ideje, minden szarral, nem tudok nyelni, és nem akarok hétfőig várni...Anyu most tájékoztatott, hogy valószínűleg mandulagyulladásom van..(sose volt még)

Mit tudok vele kezdeni? Van rá valamilyen jó gyógyszer, ami recept nélkül kapható?

2013. máj. 11. 08:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy antibiotikum kell rá, de azt csak receptre kapsz, addig vehetsz torok öblítőket, sprayt, torokszopogató tablettákat, rengeteg fajta van.
2013. máj. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na megoldódött, elmentem ügyeletre receptért.
2013. máj. 14. 09:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!