Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nagyon fáj a szívem, mit...

Nagyon fáj a szívem, mit csináljak? 17/L

Figyelt kérdés
10 perce hevesen dobogni kezdett, szorította a mellkasom, majd' megfulladtam, de pár perc múlva jobb lett, és most megint... :/ Eléggé eluralkodott rajtam a halálfélelem.
2013. ápr. 30. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleidnek!!! Ne ide írogass... Majd ők tudják, mit kell csinálni!
2013. ápr. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Idegi alapon van, mondhatjuk pánikrohamnak is (nem ez az első, de így egymás után még nem volt). Anyumék se tudának mit csinálni, max elterelni a figyelmem, és megnyugtatni.
2013. ápr. 30. 23:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát az már szuper! :) Szólj nekik, egy kiskorú ne szenvedjen egyedül, de ha felnőtt lennél, akkor is jó lenne, ha valaki elterelné a figyelmedet és megnyugtatna...
2013. ápr. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon fáj, ha látom azt a sok szép nőt. 70/F
2013. máj. 1. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen,ez pánikroham. És ha már többször volt ilyen,foglalkozni kéne vele(pszichoterápia,esetleg gyógyszer),mert olyan nagy mértékűvé válhat,h megkeseríti az életed. Ráadásul szervi károsodást is okozhat,ha hosszú ideig fenn áll.
2013. máj. 1. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rohamaim kb másfél éve vannak (akkor volt az első), depressziós kb 5 éve vagyok. :/ És elég sok fizikai bajom is lett, nem tudom, hogy melyik pszichés, melyik nem, de sokmindenre nem tudnak mit mondani az orvosok. :/ Sok pszichológust, pszichiátert kipróbáltam, de egyik se tudott sokat segíteni.
2013. máj. 1. 08:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Jársz rendszeresen pszichológushoz?Az,h tudod,h pánik rohamaid vannak,depressziós vagy nem segít.Kéne találnod egy megfelelő pszichológust és pszichoterápiára járnod. Nem hülyeség,hidd el! Vagy megpróbálhatnál egy kineziológust keresni,sokat tud segíteni!
2013. máj. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem SOK pszichológust/pszichiátert kell KIPRÓBÁLNI, hanem egy mellett elköteleződve járni terápiára éveken keresztül... Ez komoly munka!


Tündérhegyet nézted már? Ott vannak bentlakásos terápiák, egyéni, csoport, dráma, művészetterápia, minden van.

2013. máj. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!