Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kibicsaklott a lábfejem, mit...

Kibicsaklott a lábfejem, mit tegyek vele?

Figyelt kérdés
már bekentem Voltarenn Emulgel-lel, be is fásliztam. Tehetek még valami mást is? Nagyon szúró érzést éezek, de mozgatni tudom. El lehet törve? vagy csak meghúzódhatott?

2013. ápr. 26. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha csak meghúzódott, akkor hétfőre rendbe jön. Ha nem, menj el a sebészetre.

Nekem ínszalagszakadásom volt, cipónyira dagadt a lábfejem, és fekete volt. Annak olyan volt a fásli meg a kenőcs, mint halottnak a csók. Rátettek egy gumírozott merevítőt, és négy hét alatt meggyógyult.

2013. ápr. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez ficamnak tűnik, már amennyire így lehet valamit mondani.

Pihentetni, kímélni kellene legalább most hétvégén, de jó lenne még egy-két nap, polcold fel, tehát ne lógasd, hanem tedd fel székre, vagy ha ledőlsz tégy alá magas párnát, és jegeld. Egy kis mirelit zöldborsó vagy kukorica pl, valami anyagba tekerd bele, mondjuk egy kis törcsibe, tedd a lábadra 15-20 percre, aztán tarts ugyanennyi szünetet. Én a fáslit éjszakára levenném.

2013. ápr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!