Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Jó gyerek ortopéd szakorvost...

Jó gyerek ortopéd szakorvost keresek Fejér megyében vagy Pesten?

Figyelt kérdés
Kislányom 1 éves, volt terpeszpelusa és a 3 hónapos rutinon azt mondta az orvos, hogy rendben van. Elhagytuk a pelust, én még tornásztattam továbbra is egy darabig. Pár napja elvittem magammal egy orvosi vizsgálatra, ahol szemet szúrt a doktornak, hogy a kislányom a bal lábát kifelé rakja és csípő problémára gyanakszik. Azt mondta, hogy vigyem el megnézetni, mert nem mind1, hogy van-e probléma vagy sem. Mindenféleképpen olyan orvost keresek, aki pontos és jó diagnózist ad az állapotára, az se baj, ha magán! Segítsetek, kérlek! Ha valaki akár Pesten tud jó orvost ajánlani, azt is megköszönném!
2013. ápr. 22. 14:25
 1/7 anonim válasza:
Dr. Lengyel Zsuzsanna!!!! Nagyon lelkiismeretes, kedves és nem csak az én véleményem szerint jelenleg Budapesten Ő a legjobb szakember! A IV. kerületben rendel, de sokára kaptok időpontot mert hosszú a várólista. Viszont van magán rendelése annak nézzél utána és egy néhány napon belül fogadni tud. Tiszta szívből ajánlom! Én is hozzá jártam a kislányommal majdnem egy évig. Mindenképpen vedd komolyan ezt a dolgot és nézesd meg a kislányodat! Üdv.
2013. ápr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Az első vagyok.

Utánanéztem.A magánrendelése a 1132. Bp. Kádár u. 5. cím alatt található. Elérhetősége: 06 1 270 0470 SOLEMED ORTOPÉD SZAKORVOSI RENDELŐ. A doktornő telefonszáma: 06 30 212 4601 Sok Sikert:)

2013. ápr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! A te kislányoddal mi volt a baj hogy kezelte?
2013. ápr. 22. 19:30
 4/7 anonim válasza:
Szia. Holnap nagyon szívesen részletesen meg írom. A kislányom születésekor mi is terpeszpelussal kezdtük, nem javult és végül majdnem 6 hónapig kengyelt kellet hordania....
2013. ápr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megköszönném, ha leírnád!
2013. ápr. 23. 07:01
 6/7 anonim válasza:
Elküldhetem privát üzenetben? Üdv.
2013. ápr. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze, küldd csak, várom!
2013. ápr. 24. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!