Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Budapesten jó és barátságos...

Budapesten jó és barátságos fül orr gégész /sebészt ajánlanátok? Orrsövényferdülés miatt keresném.

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a Salomvári doktort ajánlom,Hatvanban van magánrendelése,műt is.Mikor legutóbb nála jártam a Bajcsi kórházban rendelt.Több hónapos torokgyulladásomat szüntette meg 1 injekcióval.
2009. szept. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Remélem még nem késő a válasz.

Én Pataki László doktor urat ajánlanám, hozzá jártam már 3-4 éves korom óta. Nagyon sokáig a Heim Pál kórházban rendelt, de sajnos politikai okok miatt "kirakták" :( Jelenleg sajna nem tudom, hogy hol rendel, de nagyon kedves, megértő, és nem mellesleg kiválló szakember.

2009. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha még nem késő: Dr. Szalai György nagyon jó orr-fül-gégész! A MÁV rendelőintézetben rendel, nagyon alapos és barátságos. Annyi a szépséghiba, hogy Vácott műt, de az Bp.-től 20 perc még vonattal is. Ennyit megér! Engem 2x is műtött (arcüreg-ciszta és orrsövényferdülés). Ja, és nem vár hálapénzt.
2010. jan. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szalai György dokit javaslom mint előttem szóló! Azon felül amit előző írt: nagyon jó humora van, egy élmény volt vele a ciszta-sövény műtétem.

Azért érzem magam rohadt szerencsésnek még, hogy ő műtött, mert ez volt életem első műtéte és orvosban még nem bíztam ezelőtt ennyire. Egyenes, megmondja mire lehet számítani ha rossz ha jó.


üdv: egy nagyon hálás gyógyulgató váci páciens

2010. márc. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

01.08-as vagyok


Téényleg, teljesen kiment a fejemből, hogy nagyon jó humora van, még műtét alatt is "szórakoztat" :) és úgy elérzéstelenít, hogy a műtét egy kellmes élmény és jó rá visszagondolni.


Amikor az első műtétem volt, nagyon féltem még az érzéstelenítéstől is. De ő lidocain-os vattát dugott az orromba és már az érzéstelenítő injekciókat sem érzetem. És még a végén meg is dícsért, h milyen ügyes voltam, pedig hát... ő csinált mindent...


És azt is kifelejtettem, hogy műtétek után nem volt kékfotos az arcom (nagyon sok ismerősöm úgy nézett ki más orvosok által végzett orrsövény műtét után, mint akit összevertek, és csodálkoztak, hogy én meg nem...)


Csak jót tudok róla mondani.

2010. jún. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!