Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fülzúgás (tinnitus) kezelése...

Estrella84 kérdése:

Fülzúgás (tinnitus) kezelése milyen módszerekkel oldható meg?

Figyelt kérdés
A segitségeteket szeretném kérni. 2 hónapja egy megfázást követően zúg a bal fülem. Voltam orvosnál, nincsen begyulladva, majd elküldött hallásvizsgálatra, ott sem találtak semmit. Most megyek majd vérvételre. Egyéb panaszom nincsen, egészséges életmódot folytatok, tornázok, nincsen magas vérnyomásom. Az orvosom erre berendelte, hogy feküdjek be a kórházba 5 napra és egy trentál nevű infúziót kapjak. Kicsit tartok ettől az infúziós dologtól, sosem kaptam még ilyet. Ez egy vérkeringést serkentő oldat. Valaki kapott már ilyet? Segitsetek ! Köszönöm.

2013. márc. 19. 08:22
 1/2 anonim ***** válasza:
A tinnitus gyakori dolog, általában magától elmúlik. A Trental-os infúzió segíthet, érdemes megpróbálni.
2013. márc. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Üdv kedves válaszadó!

Amióta legutóbb irtam a fülzúgás problémámról, azóta csökkent a zúgás mértéke. Gingko Biloba kapszulát szedem immár 2 hete és azóta érzem a javulást, most pénteken kellene befeküdnöm az infúziós kezelésre, de igy nem érzem szükségét. Hogy közöljem a dokival? Tanács? Köszönöm!

2013. márc. 27. 08:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!