Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha messzi vagyok lakóhelyemtől...

Ha messzi vagyok lakóhelyemtől, akkor is igénybe vehetem más városban a beutaló nélküli szakrendeléseket?

Figyelt kérdés
Pl valaki makói, de valamiért Sopronban van, akkor csak úgy elmehet bőrgyógyászatra vagy van valamiféle területi ellátási felosztás?

2013. márc. 11. 10:42
 1/2 klopusz ***** válasza:

Szia!


Természetesen igen kivéve a fogorvost, mert azt lakóhely szerint osztják be.

Csak arra kell figyelned, hogy a helyi betegek elsőbbséget élveznek, tehát valószínűleg több várakozásra számíthatsz.

(Én többször voltam már nyaralásunk alatt szakorvosnál, soha semmi gondom nem volt vele.)

Minden esetre egy telefonhívást megér a dolog, mert itthon nálunk a szakorvosi rendelőben nem akartak fogadni egy beteget, mert a kerületben csak az ideiglenes lakcíme volt, nem az állandó.


Remélem, segítetem.

2013. márc. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, köszi!
2013. márc. 11. 11:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!