Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Testnevelésből teljes felmenté...

Testnevelésből teljes felmentést mien betegségre lehet kapnni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
MILYEN!!!!
2009. szept. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. a jobb kezem béna. Teljesen felmentett vagyok, gyógytestnevelésre kell járnom, ami sokkal rosszabb.
2009. szept. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azért van, mert befulladok futásközben.
2009. szept. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Krónikus bélgyulladásom van, és teljes felmentésem van tesiből, igaz gyógytesire járok..
2009. szept. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%
Azám, MILYEN. Ha nem tudod, hogy MILYEN betűvel írják, inkább kérdezd meg. Amúgy én gyógyult csípőficamra kaptam még annak idején, hogy ne erőltessem. Mire spekulálsz? Hogy majd itt ötletet kapj, hogy mire kérhess teljes felmentést?
2009. szept. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőmnek kcsit hosszabb az egyik lába mint a másik meg a csípőjével is baj van. Nem kell sehova járnia, teljesen önálló, nem fáj neki, de nem tesizik. Bár kerekesszékből állt fel, szóval nemsemmi :)
2009. szept. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
98%
gerinc, csípőproblémákra, és komoly szervi bajokra /szívritmuszavar, fulladás,/ adnak teljes felmentést. Én is akartam íratni egyet mert tudnék kivel és sose derülne ki hogy nincs semmi bajom, de nálunk fél 5kor van gyógytesi a városban csak és rájöttem hogí inkább tesizek suliba minthogy a délutánom áldozzam rá...
2009. szept. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
És ha kapok felmentés leleteket is be kell vinni az iskolába vagy csak simán az éves felmentést?(nem a kérdező vagyok )
2010. jan. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az orvostól a papírt vidd be

(Más nem kell)

2013. szept. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!