Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyibe kerul egy orr plaszti...

Mennyibe kerul egy orr plasztikai mutet?

Figyelt kérdés
Rettenetesen nez ki az orrom, eddig ugy voltam vele illik az arcomhoz, de egy kicsit gorbe es elol meg nagy raadasul hosszukas,es szeretnem megcsinaltatni, igaz eloszor penzt kell ra gyujtenem L/21 koszi elore is a valaszokat
2009. szept. 4. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha orvosi oka lenne a műtétnek, mondjuk orrsövény ferdülés vagy valami, akkor ingyen megcsinálnák.
2009. szept. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
én azt mondon hogy a természet adta az úgy a jó, hidd el hogy ha valaki igazán szeret téged az nem az orrod szépségéért fog szeretni hanem azért hogy mi van a szívedben. bocsi hogy nem teljesen a kérdésedre válaszoltam de ez az én véleményem.
2009. szept. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

jahjj hagyjátok már ezt a természetes szépséget,meg hogy ahogy van úgy jó.Sztem hülyeség, énis megakarom csináltatni,mert nagyon zavar h ilyen csúnya(egészségügyi okok miatt is),és persze könnyű azoknak ezt a jellemző közhelyt mondani,h ne csináltasd meg,mert így jó..meg nemronda stb..nincsenek a helyében.A kérdésére kell válaszolni, és én azt fogom tenni!

Attól függ, h milyenre akarod,mennyit kell belőle ,,farigcsálni",magánkórházban elkérhetik érte a 400ezer-600ezer ft-ot is.Sima kórházban 100-300 ig terjed kb.De ahogy azt az előbb említettem egyéntől függ.Én jól utánanéztem,és ha tényleg nagyon csúnyának tartod és ez rombolja az önbizalmad,akkor ha van rá kereted igenis csináltasd meg és ne hagyd h bárki is eltántorítson.

2009. szept. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszi az eddigi valaszokat,hat sokan azt mondjak jo igy ,es hozzam illik ez igaz...de senkinek sincs ilyen orra a kozelembe,nem annyira oriasi, dehat akkoris erdekes....es magabiztosbb lennek ha kisebb lenne,es nem lenne az a kis gorbulet a tovenel.koszi mindenkinek, varok meg valaszokat
2009. szept. 4. 14:16
 5/7 anonim ***** válasza:
3-400 ezer körül van. Én ha nyernék a lottón, megcsináltatnám, bár már nem vagyok fiatal, de serdülőkorom óta nagyon zavar.
2009. szept. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ja enis siman, de kell ra gyujtenem, de elvileg reszletre is lehet az Oxivitnal.en angliaban melozok, most pillanatnyilag nem ,mert tappenzen vagyok 2honapja.de nemsokara visszamegyek,es akkor elkezdek gyujteni.de lehet h lekell rola mondanom:-(
2009. szept. 5. 10:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem csináltasd meg nyugodtan. Én sem teljesen a kérdésre válaszolok, és én is mindenkinek mondom(nem feltétlenül műtétnél) hogy nem kövér, nem csúnya, nem ilyen, nem olyan, pedig nekem is meg van csinálva a fülem.. Gyűlöltem. Nem állt el, csak ritkahülye alakja volt, felül eláll kicsit, stb.. De mostmár nagyon szeretem:) Úgyhogy szerintem.. Vágj bele:)
2010. szept. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!