Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Így el lehet menni vérvételre?

Így el lehet menni vérvételre?

Figyelt kérdés

Nekem csak bizonyos értékekre lenne szükségem,megkérhetem a dokit,hogy csak azokat irja fel,amik kellenek?

Meg mennyit csak,ha előtte iszok valami cukrosat?(Pl kóla)

Hajlamos vagyok az ájulásra,csak a cukorszintet befolyásolja,nem?



16/L



2013. jan. 14. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Vérvételre ha cukorszintet és egyéb dolgokat néznek akkor éhgyomorral kell menni. Nem enni, nem inni ellőtte.

Ha ájulós vagy akárcsak jómagam akkor csináld azt amit én szoktam. Legyen nálad cola vagy bármilyen ennivaló, és a vérvétel előtt jelezd hogy ájulós vagy. Ilyenkor a vérvétel után ha van akkor ott helyben meg is kínálnak valamivel, és lefektetnek pihenni. Ha vérvétel után kiküldenek akkor az első székre ami üres leülsz, előveszed az italodat, ételedet és elfogyasztod.

Ha előtte iszol vagy eszel akkor a vérvétel semmit nem ér..

2013. jan. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nekem azt mondták,hogy a vércukrot befolyásolja csak a kóla,vagy valami....

Meg azt amúgy se akarok nézettetni,itthon is megtudjuk nézni :)

Nekem csak:WBC,RBC,PLT,HGB,HCT,CA 125 II, HE4, AMH és leptin-kell :) ha igy felirom nkei egy lapra(a dokinak) kiirja igy a beutalót?

2013. jan. 14. 12:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Nőgyógyász írhatja ki megfelelő diagnózis esetén.

De ez nem úgy megy, hogy odamész és ezt kéred. Előtte alapos kivizsgálás kell és ha gyanú van bizonyos betegségre akkor igen kiírja. Leptint azt hiszem csak endokrinológus kérhet.

2013. jan. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Megvannak a tünetek sajnos.

Akkor keresek magán nőgyógyászt.

2013. jan. 14. 17:39
 5/5 A kérdező kommentje:
Így kb mennyi vért vennének le?
2013. jan. 15. 02:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!