Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyi ideig tart egy MRI...

Mennyi ideig tart egy MRI vizsgálat?

Figyelt kérdés

A napokban fogok menni kivizsgálásra, mert már hetek óta fáj a fejem, hányok, szédülök, elfelejtek dolgokat. Lehet, hogy csak kimerült vagyok, vagy a stressz váltja ki ezeket belőlem.

Félek, hogy el kell majd végezni egy MRI vizsgálatot.

Ezzel kapcsolatban kérdezném, hogy ez meddig szokott tartani? Könnyen végig lehet csinálni? Titeket nem zavart a kis hely és az erős hang, amit a gép adott ki magából? MRI után mennyire kábult az ember? Egyedül haza tud menni, vagy jobb ha van mellette kísérő?


2013. jan. 9. 01:02
 1/2 anonim ***** válasza:
kb. 15-20 perc, semmi különösebbe nem kell csinálnod, csask feküdnöd... én kibírtam, pedig klausztrofóbiám van,de odtettek egy kis tükröt, amiben látom őket, és mondták, hogy szóljak nyugodtan, ha rosszul vagyk, azonnal kihoznak. Nem tudom, kell e beadni kontrasztanyagt, én nem kaptam, tehát arról nincs tapasztalatom, de mindnképp jobb, ha nem egyedül mész!!!!
2013. jan. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ!
2013. jan. 9. 01:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!