Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » TBC-s vagyok Családi pótlékból...

TBC-s vagyok Családi pótlékból és árvaellátásiból élek van-e valamilyen pénzbeli ellátás amíg a betegségem fenn áll?

Figyelt kérdés
Voltam a tb-be az önkormányzatnál a kormányhivatalban a család segítőnél és semmi!! Mindenhol azt mondták erre nincs segély, erre nincs ellátás csak kérdem én hogyan fizetem ki a lakásomat ha nem dolgozhatok! Suliba járok egyedül nevelem a fiamat és nem hiszem el hogy nincsen valami rehab járadék vagy ideiglenes rokkantsági nem tudom mi lesz így

2013. jan. 4. 13:40
 1/9 Mara Acoma ***** válasza:
Szia! A betegségedtől függetlenül is kellene kapnod rezsitámogatást, kiemelt családit és évente 2szer rendkívűli gyermekvédelmi támogatást. A többit estig megkérdem neked, a nővérem az önkormányzatnál dolgozik.
2013. jan. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
táppénz?
2013. jan. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sajnos ez van! Ha valaki lebetegszik, teljesen mindegy, milyen egészségügyi problémája van, az miatt sehol, semmiféle támogatást nem kap.

Önkormányzatnál a szociális osztályon kérhetsz segélyt, ez havonta (önkormányzattól függő) 1-2 ezer forint lehet. Vöröskeresztnél, egyháznál, egyéb hasonló szervezeteknél kérhetsz esetleg ingyen ebédet.

2013. jan. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
iskolába járok nappalin tanulok a fiam után kapom a családit meg árvaságit(30.000) 22 éves vagyok magam után meg már nem jár a családi úgy mondták főleg nem az emelt! Júniusig dolgoztam de alkalmi és kiderült h nem vagyok bejelentve a méltányossági tp azt mondták akkor jár csak
2013. jan. 4. 13:53
 5/9 Mara Acoma ***** válasza:
ééértem... akkor lehet, én nem tudom jól de megkérdezem neked estig pontosan :)
2013. jan. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. jan. 4. 14:13
 7/9 Mara Acoma ***** válasza:

Szia! Megkérdeztem. Jár neked még a gyes is, meg a rendkívűli gyermekvédelmi évente 2szer. A rezsitámogatás pedig önkormányzattól függ, hogy mennyit adnak ha adnak.


[link]

2013. jan. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Mara Acoma ***** válasza:
ja még annyit: ami linket küldtem, az csak egy minta, kér a te önkormányzatodnál egyet
2013. jan. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mara Acoma ***** válasza:

még ezt találtam, nézd meg

[link]

2013. jan. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!