Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nem kellett volna a sebet is...

Nem kellett volna a sebet is fertőtleníteni?

Figyelt kérdés
Ma nagyon csúnyán elvágtam az ujjam, 25 percig bugyogott belőle a vér, kb 2 cm hosszú és elég nyílt :/ majd 3 mm széles.. mikor rányomtam a géz lapot hogy elállítsam a vérzést kb 10másodperc alatt átázott az egész és mikor szedtem le a gézlapot rendesen lenyílt a bőröm :/ mint egy könyv, amit kinyitsz. :/ nagyon megijedtem. elmentem az orvoshoz. de nem volt csak az asszisztens.. aki bekötözte. de aggódóm :/ nagyon rosszul lettem ott szédültem kivert a víz.. 20 percig feküdtem. a seb körül pedig szürke színű lett a bőröm .. fáj és a sebet nem tisztították ki csak körülötte bekente :/ kicsit aggódóm.. nem kellett e volna összevarrni inkább és kitisztítani a sebet ? :/ húz és fáj .. olyan érzés mintha nyitva lenne az ujjam.. zsibbad is :/
2012. dec. 18. 21:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Orvos újra!
2012. dec. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha meg jobban vagy már, akkor menj a gyógyszertárba kérj sebfertőtlenítőt. Ők tudják mit kell adni hozzá.
2012. dec. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!