Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Iskolaorvostól a kórházba?...

Iskolaorvostól a kórházba? Indokolt volt szerintetek?

Figyelt kérdés
Iskolaorvosi vizsgálat volt a suliban és a doktornő szívritmuszavart hallott nálam mondta feküdjek le az ágyra a többieket megvizsgálta ők kimentek én bennmaradtam. Alaposabban megvizsgált csinált EKG-t aztán miután meglátta az eredményt kihívta a mentőket kórházba vittek ott újból egy csomó vizsgálat várt 4! napig voltam bent és kiderült, hogy semmi különös bajom nincs.Ha indokolt volt hogy kórházba vigyenek akkor kezdjek aggódni? mert nem láttam jót az orvosok arcán. Ha meg nincs bajom akkor mire volt jó ez a 4 nap?

2012. dec. 17. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Figyi. Hogy megérte-e vagy sem, nem tisztem megítélni. Egyvalamit elmesélek.

Középsuliban nálunk egy ilyen rutin szűrővizsgálaton osztálytársamnak 200-as vérnyomást mértek. Azonnal mentő--> kórház. 130 kiló volt. Olyan súlyos szívbaja volt már a tudtán kívül, hogy közölte vele a doki, hogy vagy életmódot vált, és lefogy, vagy meghal.

Lefogyott, most 85 kiló, és semmi baja. Jár kontrollra.

2012. dec. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Egymillió százalék, hogy egy iskolai orvosi szobában nincs EKG gép.
2012. dec. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobb félni mint megijedni, az nem baj , hogy kivizsgáltak és ha valami baj van most derüljön ki mint felnőtt korodban. De mikor én középiskolás voltam nálunk is előfordult szívritmuszavar ,sokan együtt élnek vele ne aggodj biztos rendben lesz minden :)
2012. dec. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább feleslegesen menj kórházba, és feküdj ott 4 napig, minthogy ne vegyék észre, hogy vmi bajod van nem gondolod?
2012. dec. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó füle van az iskolaorvosodnak.

Én örülök, hogy ennyire figyelt rád. Vannak olyan EKG eltérések, amit egy " mezei " rendelőben nem lehet eldönteni,hogy most komoly probléma van-e mögötte.

Ha kivizsgáltak a zárójelentéseden biztos van diagnózis és ha azt mondták nincs komoly betegséged, akkor azt fogadd el és örülj neki. A 4 nap arra volt jó-többek között-, hogy Te is és a doktor is nyugodtan aludjon a továbbiakban. :)

2012. dec. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Melyik suliba jársz?? Mert tényleg 100% hogy nincs EKG gép.Amúgy szerintem jogos küldött kórházba
2012. dec. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!