Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mitől lehet nehéz légzésem?...

Mitől lehet nehéz légzésem? DAGANAT? (folytlent)

Figyelt kérdés
Rengeteget idegeskedek és kb 2 orája nehezen kapok levegőt mélyet kell vennem sokszor és akkor jó pár másodpercig sokszor elöfordult nagyon sok a stressz 17 éves vagyok vagy mi ez? infarktus? délután nyomott a mellkasom de sok a gyomorsavam mert mindig mar mikor böfögök meg szur a gyomrom sokszor mi lehet ez?
2012. dec. 11. 22:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A sok gyomorsav valószínűleg reflux-ra utal ( a gyomorsav visszafolyik a nyelőcsőbe ). Ezzel hozzánk a kórházba rengetek embert hoztak be infarktus gyanúval és kiderült, hogy csak reflux-ról van szó. A sok stressztől sok gyomorsav termelődhet, mindemellett lehet pánik betegség kezdeti szakaszában is lehetsz, ami szintén hasonló tünetekkel járhat. 23F
2012. dec. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Meg egész nap böfögtem szédültem ugye tuti nem infarktus?
2012. dec. 11. 22:42
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy infarktus, mivel még csak 17 éve vagy.
2012. dec. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Már régóta fen áll régen volt olyanom hogy éjjel mindig ugyan abban az idöben nehézlégzés gyors sziv verés izzadás jött de elmult ez két éve nem olyan régen is ugyanaz de a bal kezem is zsibbadt most meg ez a nehéz légzés hogy mullaszsam el?
2012. dec. 11. 22:44
 5/13 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz azért a biztonság kedvéért, legrosszabb esetben pszihiátriára beutalnak. És próbálj meg nem idegeskedni addig is a saját érdekedben.
2012. dec. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
probálok nem idegeskedni de félek hogy infarktusom lesz vagy van :(
2012. dec. 11. 22:48
 7/13 anonim válasza:
szerintem kicsit hipochonder vagy :)
2012. dec. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a hasi légzést, nehézlégzéssel járó pánikroham esetén hatásos, ha megtanultad szabályozni a légzésed.
2012. dec. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
lehet hogy pánikzavarod van , nekem is így kezdődött elmentem az iskolapszihológushoz ő meg elküldött a pszihiáterhez és ott mondták hogy pánikbeteg vagyok.
2012. dec. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
06:42 amikor majd neked is ilyen panaszod lesz (ha lesz) akkor te is be fogsz parázni ,nekem elhiheted. nagyon ilyesztő nem tudtam hogy milesz velem (megbolondulok? meghalok ? ) szerintem a kérdezőnél is ez van
2012. dec. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!