Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Dr. Barkóczi Beáta-fülész-Szen...

Dr. Barkóczi Beáta-fülész-Szent Imre?

Figyelt kérdés
Ismeri vki?Milyen tapasztalatotok van?
2012. dec. 4. 16:48
 1/6 A kérdező kommentje:
l
2013. márc. 4. 15:30
 2/6 A kérdező kommentje:

Voltam nála,nagyon tudom ajánlani.

Figyelmes,alapos,egyetlen hátrány,hogy nagyon sokan járnak hozzá,így várni kell

2013. márc. 4. 15:31
 3/6 anonim válasza:

Nos erről a "kedves" doktornőről szeretnék írni.

Először is: felhívtam, kedvesen, mehetnék-e hozzá, sok jót hallottam róla. Kérdezte mi a gond, mondtam, hogy alvásnál dugul az orrom, szuszogok. Látatlanban mondta menjek el asztma vizsgálatra. Néztem nagyon, mert tudom milyen az asztma. Nézett az orvos is aki ezt vizsgálja, amikor elmondtam neki. Nem is értette miért küldött oda.

Ehhez a doktornőhöz nem is mentem el.

Na de másért hónapokkal később mégis elmentem hozzá. Amikor vártam rá jutott eszembe a fenti történet. Na mindegy, gondoltam azért hátha most más lesz.

A fenét, a doktornő az ambulancián láthatóan fáradt volt, nem közölt semmit velem mit miért tesz. Azért az orr-fül-gégészeten az emberek nem érzik túl jól magukat. Lehetett volna kicsit megértőbb. Szótlanul kinyomtatta a diagnózist és már hátat is fordított.

2017. márc. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Engem tegnap mentő hozott mandula tályóggal hozzá. Éppen nyitotta az ajtót egy sorban kovetkező páciensnek, de gondolom, akit mentő hoz annak prioritása van, vagy ennyire szarul néztem ki, nem tudom.

Lényeg, hogy azonnal utasított mindenkit, hogy vegyenek fel betegként, kaptam fájdalom és lázcsillapítót infúzión át, vettek tőlem vért - ment a laborba, meg gondolom arra az esetre, ha az altatás közben kéne komplikációk miatt.

Erre legfeljebb 2 óra és már vittek altatni, ennyi idő azért kell a labor eredmények miatt. A műtét simán lezajlott, az aneszteziológus is kedves, hozzáértő volt. Engem a Tétényi úti kórházban látták el. Életem első mentős, kórházi élménye - mindenki nagyon kedves és segítőkész, persze a kaja lehetne jobb is.

Másnap odajött hozzám és elmondta hogy ez nem sima mandulagyulladás volt, hanem tályog és hatalmas mázlim van, hogy nyugodtam bele a sima augmentin duo szedesebe, amit aznap reggel írt fel a háziorvosom. Nagyszerű orvos ő is, belgyógyász - nőgyógyász - szülész egyben, szóval nagyon elfoglalt - hát valahogy nem vette észre a talyogot. Lényegében, ha tályog van az ember mandulajan az a gravitációnak köszönhetően lejjebb fog terjeszkedni akár egészen a mellkasig, ahol 50-50 a tulelesi esély.


Egy nagyon kedves, professzionális orvosról beszélünk, nyugodtan bízd rá magad.

2018. okt. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aki fél óra trécselésre vágyik minden konzultációnál az ne hozzá járjon, de minden egyébben szuper: udvarias, hozzáértő, a közfinanszírozásbeli lehetőségekhez képest remekül végzi a munkáját.
2019. márc. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem osztom a fenti pozitív véleményeket, és nem azért, mert órákat szeretnék trécselni a szakorvossal, de annyit minimum elvárnék, hogy végighallgasson, és odafigyeljen arra, amit mondok. Régóta húzódó, összetett problémával jártam nála, tök türelmetlen volt, és megállapított egy arcüreg-gyulladást, miközben úgy fájt a torkom, hogy nyelni alig bírtam. AZ előzményeket egyfelől figyelembe sem vette, másfelől tök nagy hülyeségek kerültek a papíromra, amit mondtam, teljesen összekavarták, köze nem volt a tényekhez. A szakszerűtlenség és az nemtörődömség magasiskolája volt, amit nála tapasztaltam. Senkinek sem ajánlanám ezek után.
2019. máj. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!