Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Februárban kell mennem rokkant...

Februárban kell mennem rokkant-felülvizsgálatra, mi a teendőm ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Küldenek értesítést, vagy nekem kell kezdeményeznem? És milyen leleteket kell vinni? Mindenfélét vagy csak arra a betegségre vonatkozókat, ami miatt leszázalékoltak? Friss leletek kellenek vagy az összes, amit azóta kaptam?
2012. dec. 2. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha az esedékes felülvizsgálat, akkor nekik kellene küldeni értesítést az időpontról. Abba le lesz írva mit kell vinni,nekem a körzeti is adott egy lepecsételt borítékot, és mellékeltek két nyomtatványt töltsem ki. De itt naponta változik minden. Vigyél minden papírt, persze a friss leleteknek jobban örülnek. A szedett gyógyszereid nevét tanuld meg:) ne érjen váratlanul ha felsoroltatják.
2012. dec. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

A gyógyszerekkel kapcsolatban igazad van: már rég alulról szagolnám az ibolyát, ha mind beszedném azt a halom gyógyszert, amit felírtak :)

2012. dec. 7. 23:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!